YAVRU KÖPEK EĞİTİMİ

Royal Dog Club

YAVRU KÖPEK EĞİTİMİ

Yavru köpek sahibi olan birçok insan, köpeklerine doğru davranışı öğretmek ya da olumsuz bir davranışın önüne geçmek için, her ne kadar yanlış bir düşünce olsa da, köpeklerinin belirli bir yaşa gelmesi gerektiğini düşünmektedir. Yavru köpek, eve geldiği andan itibaren eğitimi başlamalı, bazı kurallar geçerli olmalıdır. 2-3 aylık olan bir yavru, eve geldiği ilk günden itibaren onu yönlendirecek bir lidere ihtiyaç duyar. Ortalama 10-15 yıllık dostluğun temellerini atacak olan da, köpeğinize liderlik yapacak olan da tabi ki sizsiniz!

Royal Dog Club

Yavru köpek eğitmek ve yetiştirmek çok eğlencelidir;

Ancak büyüme sürecinde köpeğinize oldukça fazla zaman ayırmanız gerekmektedir. Unutmayın ki köpek yetiştirmek beslenme ihtiyacını karşılamak, gezdirmekten ibaret değildir. Köpeğinizle oynayacağınız 5-10 dakikalık oyunlar bile köpeğinizin karakterinin şekillenmesinde büyük önem taşır. Biz, yavru köpek eğitimi verirken sizleri de bilinçlendiriyoruz. Köpeğinizin büyüme sürecinde karakterine etki eden birçok faktör vardır. Bunlardan en önemlisi yavru eve geldiği andan itibaren başlayan doğru yönlendirmeli yavru köpek eğitimidir. Yavru köpeğinizin profesyonel eğitim alması için en doğru tercihi yapmalısızın. Yavru köpek eğitimi ve bir çok eğitim alanında uzman Royal Dog Club, sizleri kahve içmeye, köpek eğitim merkezimizi yerinde görmeye davet ediyor.
“Dereceli eğitmenler eşliğinde %100 Başarı Garantili Uzman Seviye Yavru Köpek Eğitimi. Bilimsel Verilerle Eğitim Ünlülerin tercihi, Royal Dog Club, 30 yıllık tecrübe.”