PET TAKSİ

Royal Dog Club

Evcil Hayvan Taşımacılığı (Pet Transfer)

İstanbul ve çevre illerde yoğunlukta olarak hizmet vermekte olan firmamız Royal Dog Club köpek eğitim merkezi, Pet taksi  hizmeti ile sevimli dostlarımıza gereken ilgiyi göstererek, güvenli bir şekilde istediğiniz noktadan alıp gitmesi gereken adrese zamanında teslim etmekteyiz. Evcil Hayvan Taşımacılığı hizmetimiz ile sevimli dostlarımızla yolculuk esnasında gereken bakımları yapılmakta ve gereken ilgiyi göstermekteyiz. Onları yol arkadaşımız, dostumuz olarak kabul ediyor, kendi evladımız gibi bakıyoruz. Ailenizin bir parçası olan sevimli dostlarınızdan ayrı kalamıyorsunuz. Bunu bildiğimiz için Royal Dog Club olarak, Pet taksi hizmetimiz ile nerede olursanız olun, küçük dostunuzu size konforlu, rahat ve hızlı şekilde getirelim..

Royal Dog Club

Dilerseniz Sözleşme İmzalıyoruz

Sizlere sağlamış olduğumuz pet transfer hizmeti kalitesine güvenerek, sevimli dostlarınızı sizlerden teslim alırken ve teslim ederken, dileyen kişiler ile karşılıklı sözleşmemizi imzalamaktan tereddüt etmiyoruz.

Royal Dog Club evcil hayvan taşıma servisimiz dikkatle ve son derece özenle hareket etmektedir. Siz hayvan sahipleri olarak, bizlere evcil hayvanınız hakkında bilgiler vererek, onların daha sağlıklı bir yolculuk yapmasını sağlayabilirsiniz.

Royal Dog Club

Pet Taksi, Evcil Hayvan Taşımacılığı Esnasında Gerekli Belgeler:

Evcil Hayvan Taşımacılığı hizmeti alırken, nakil öncesi gerekli bazı belgeler ve bilgiler, onların daha sağlıklı nakil edilmesini sağlayacaktır.

  • Aşı karnesi
  • Kimlik bilgileri
  • Veteriner bilgileri
  • Varsa Sağlık sorunları ya da psikolojik durumları
  • Mama kullanım bilgisi

Bu belgeler, Royal Dog Club Köpek Eğitim Merkezimizde sizlere sunduğumuz Evcil Tayvan Taşımacılığı hizmeti öncesinde istenilmektedir. Eksiksiz tamamlanması, dostlarımızın daha sağlıklı nakil edilmesini sağlayacaktır.