KÖPEK SAHİPLENME

Royal Dog Club

Köpek Sahiplendirme

Köpek Sahiplenme Kararı Aldığınızda, Aile ve Sosyal Yaşantınıza Uyum Sağlayabilecek Bir Köpek İle Hayatınıza Devam Etmek, Oldukça Keyifli Bir Hal Alacaktır.

Bir köpek sahiplenme kararı vermeden önce, istediğiniz yavrunun ırkı, cinsi, fiziki yapısı, enerji seviyesi ve uyumu hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Aile ve sosyal yaşantınıza uyum sağlayabilecek bir köpek ile hayatınıza devam etmek oldukça keyifli bir hal alacaktır. Böylelikle ona vereceğiniz eğitimler ile de onu bilinçli bir köpek haline getirebilir, verdiğiniz komutlara itaat etmesini sağlayabilirsiniz.

Royal Dog Club

Köpeğinizi Profesyonellerden Alın

Royal Dog Club olarak, köpek sahibi olmak isteyen müşterilerimizin taleplerini değerlendiriyor. Hangi cins ve fiziki yapıda olmasını ve diğer tüm özellikleri araştırıyor ve taleplerini karşılıyoruz. Köpek sahiplenme ile birçok kişiye yavru köpek sahiplendirilmesi yaparak başladığımız bu yolda birçok farklı eğitim seçeneklerimiz ile de köpeklerinizi bilinçlendiriyor, yeni yuvalar edinmesini sağlıyoruz.

Royal Dog Club

Modern ve Hijyen

Köpek bakımı, doğru ırk seçimi ve sosyal yaşantınızın müsait olup olmadığı hakkında vardığınız kararın ardından bizimle iletişime geçebilir veya köpek temin edip ile sizler de köpek sahibi olabilirsiniz.

“Aradığınız Köpek Dostunuzu Bizde Bulabilirsiniz. Köpek Sahiplendirme Hizmeti, Bizi Ziyaret etmeden karar vermeyin”