KÖPEK OTELİ

Royal Dog Club

Profesyonel Köpek Oteli , Pansiyonu

Siz Uzaktayken Dostlarımız, Kendi Evindeymiş Gibi Rahat Edecek ve Onlar, Güvenle Konaklarken, Diğer Arkadaşları ile Sosyalleşme Fırsatı Bulabilecek.

Royal Dog Club Köpek Otelişehrin gürültüsünden uzak, yeşil ve doğa ile iç içe, sevimli misafirlerimizin rahatı ve sağlığı düşünülerek dizayn edilmiş, çevre ile son derece uyumlu ve modern bir kreştir. Misafir köpeklerimiz, açık ve kapalı alanlardan oluşan, ısıtmalı ve şık tasarlanmış odalarda, ayrı ayrı konaklarlar. Köpek oteli, 40 m² ile 12 m² arasında değişen büyüklükteki açık alanlardan oluşur. Bu sayede köpeklerimiz, ihtiyaç ve havalandırma aktivitelerini, rahatlıkla yapabilmekteler. Öğrenmek, sosyalleşmek ve eğlenmek için ise, yaklaşık 7.000 m² ( 7 dönüm ) açık, 100 m² kapalı alanlarımızda, keyifle vakit geçiririler.

Royal Dog Club

Mutlu Olmak, Onların En Doğal Hakkı!

Royal Dog Club Köpek Oteli, köpeğinizin güvenle konaklayabileceği, her türlü öğrenme, sosyalleşme ve eğlenme imkanı bulacağı bir kreştir. Köpek otelimizde, misafir köpeklerimiz, her zaman kendilerine özel olan alanlarda olmanın, konfor ve güvenliğini yaşarken, belirlenen programlar dahilinde de, ortak aktivitelere katılırlar. Eğitim ve aktiviteleri sonrasında, şirin dostlarımızın müzik eşliğinde dinlenmelerini de sağlamaktayız. Gözünüz arkada kalmadan, saatlerce ya da günlerce konaklayabilecekleri sevgi dolu, harika bir ortam.

Royal Dog Club

Güvenli Konaklama

Royal Dog Club Köpek Oteli, 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Tüm alanların kontrolü güvenlik kameraları ve personelimiz tarafından sağlanmaktadır.

“Köpek Oteli, Pansiyonu Hizmetimizle Köpekleriniz Evinizin Rahatlığında, İstanbul Polenezköy’de 7000m2 alan üzerinde Köpek Oteli, Pansiyonu”